MÖBLER / Bord / Spelbord 16655378
nr 1665 5378
Spelbord
mahogny, 1800-tal. Bredd: 90 cm. Djup: 2x45 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 december 2024
kl 20:57:13
9/12 18:01:32
100 kr
9/12 19:28:11